2 Mayıs 2013 Perşembe

İşte Geldim, Burdayım! :)

 Zorlasam 15 gündür piyasada yokum, farkındayım. Bu aralar hayatım nedense çok yoğun. Sürekli bir koşturma, sürekli bir hareket ve sirkülasyon mevcut. Olayları bazen yani çoğu zaman artık ben bile takip etmekte zorlanıyorum. Düğün dernek, doğum, ölüm vs. yok fakat bunların hepsi varmış gibiyim :)

"Nerede hareket orada bereket" deyip neden yazamadığım ile ilgili yine bahanelerle dolu geyiğimi sonlandırıyorum, tamam :)

Bu geçen 10 günlük zamanda neler yaptığıma gelince...

Geçen hafta sonu Yıldız Parkı'ndaydık... Ben uzun zamandır gitmiyordum, birkaç gün öncesinde arkadaşlarla konuşurken aklımıza takıldı "yav niye gitmiyoruz ki, gitsek yaaa" dedik ve gittik :)


Alabildiğine yeşil ve bol oksijen deposu olan bir yer... Bizim şansımıza da boş bir gündü... Güzelce bir yürüyüş ve elebette romantik pozlar vermeyi ihmal etmedik. Bizi çekecek kimse yoktu ne yazık ki...  Bizde ergenlerin en klişe pozlarından birini vererek kendi kendimizi çektik :)


Bahar geldi aman kronik öksürüğüm tutmasın diye Kemal'cim sağolsun beni portakal dilimlerinden oluşan dağlarla besliyor :)


Ve bahar temizliğinin son dokunuşu elbette güzelleşen havaların şerefine balkonaydı... Balkon sezonumuzu da terönle açmış bulunuyoruz :)


Bu hafta sonu ise babamla beraber deniz sezonunu açtık... Bu aralar sürekli bir açılış durumundayız. İki güneş çıktı, böcekle kuş öttü diyerekten herbirşeyi açıveriyoruz, açılıveriyoruz :)


Daha önce söyledim mi bilmem. Ama bilen bilir, babam tam bir deniz aşığı, hayatı boyunca arabasız kalmış ama teknesiz asla kalmamış bir insandır :) Teknemiz her yaz bakıma girer ve sonra Saroz'daki dayımların yazlıklarının olduğu yere giderdi... O yüzden pek sefasını süremezdik, amma velakin bu sene götürmekten vazgeçtiler ve yaşasın bize kaldııııııııı :) Bakıma girmeden önce bizde bir yaza merhaba kahvaltısı ve gezintisi yapalım dedik...


Denize açıldığımızda kambersiz düğün olmaz diyerekten Tayfa'da tabii ki bizimleydi :)


Kemal kendini kaptanlık konusunda babamın yanında iyi yetiştiriyor... Ama şimdilik Tayfa ile ikisi tayfalık kıvamındalar :)


Ve bu resmi çok sevdim!


Tayfa gün boyunca tüm şebelek halleri ile bizi iyi eğlendirdi...


Bende tüm gün güneşin altında durmaktan ilk yanık acımı ve kızarıklığımı yaşadım. Bu sene çok erkenciyiz :)
Ama bu sadece bir başlangıç ;)


Tayfa ile birlikte derya deniz manzarası eşliğinde hülyalara dalmayı da ihmal etmedik tabii ki :)


Veee günün sonunda Kemal'in özel specialinden oluşan menü güzel bir nokta oldu...


Ve İzmir'den gelen dostlarımız evimizi şenlendirdi... Pek yemeye fırsat olmasa ve yolluk olarak İzmir'e doğru yola çıkmış olsalar da kurabiyelerimi sizlere gururla sunarım :)

Sanırım artık ben bu işi kaptım ;)


İşte bu hareketli günlerin aynen sağlık ve huzur ile devam etmesi dileği ile...

Şimdilik sizlere esenkalın der ve aranızdan bir sonraki posta kadar ayrılırım :)

Gözde

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...