31 Ağustos 2012 Cuma

Tatile GidiyorumMmMm...


Bu durumu çok kıskananlar var hissediyorum...! Yalnız kimseler kusura bakmasın son 2 aydır herkesin facebook ve twitter'daki tatil fotoğrafları paylaşımlarını büyük bir sükunet ve olgunlukla karşılamış biri olarak aynı nezaketi herkesden bekliyorum :)) Hoş havanın 25 derecelerede seyretmesi güneşlenme ve denize girme olasılığını düşürse de yine de 1 hafta İstanbul dışında Ege'nin maviliklerine yakın bir yerlerde olma durumu bile beni benden alır ve de gider...

Çanakkale'ye çocukluğumun tüm yaz tatillerini geçirdiğim yere gidiyoruz... Evlendim barklandım ama kocamı da annemi de alıp yine oraya gidiyorum ve sanırım oraya gitmeden bir yaz geçmeyecek ömrümde ;)

Size oralardan bol bol fotolar atacağım, söz :) Bizim yol maceralarımız bitmez ki bitmez... Eminim başımıza en az bir tane ilginç olay gelecektir yüzde bin!

Hea bu arada bu tatilde ben tek bavula sığabildim... Bunun niye böyle olduğu konusunda benimde şüphelerim var. Akşamdan beri dolabın başında ne unuttum acaba diye düşünüyorum ama ııh ıhhh vallahi hepi topu o kadar yani. Ama tek bavul derken yanlış anlaşılmasın. Makyaj malzemeleri ve ayakkabılar için iki ayrı küçükten az büyük çantam mevcut... Ama ben genelde en az 2 bavul 3 çanta olarak çıktığım için bu durum anneme ve Kemal'e biraz garip geldi. Ee dedim insan evli barklı olunca demek ki gençlik heveslerini bir kenara bırakıyormuş :P Tabii bu cevabım ikisine de pek mantıklı gelmese de ani çıkışlarımdan birini yaşamamak için gülüp geçtiler ;)

Bana Ege sularının uğurlu gelmesini dileyerek ve sabahın 6'sında kalkacak biri olarak şimdilik izninizi istiyorum...

Belki yarın belki yarından yakın görüşmek üzere...


Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...